Луганщина: На об’єктах «Великого будівництва» зайняті 300 мешканців області

Національна програма «Велике будівництво» забезпечує створення нових робочих місць і гідну оплату праці для мешканців Луганщини. Наразі фірми-підрядники загалом працевлаштували 300 жителів Луганської області.

«Успішна історія залучення місцевих мешканців розпочалася ще минулого року, коли будували маршрут «Станиця Луганська – Сєвєродонецьк». Тоді, у 2020 році, всіма підрядниками були працевлаштовані 250 осіб. Наприкінці квітня 2021 року на «Великому будівництві» забезпечені роботою 300 мешканців Луганщини. І це не кінець, адже цього року «Велике будівництво» набирає обертів», – повідомив  начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області  В’ячеслав Булатов.

Підрядники, які працюють в Луганській області в рамках проекту на місцях проведення робіт, активно залучають місцевих мешканців. Це сприяє соціальному розвитку території, оскільки податки від заробітної плати робітників залишаються тут, на Луганщині. Цьогоріч у підрядних організаціях знайшли роботу чимало мешканців міста Сватового та Сватівському району, Сєвєродонецького, Старобільського, Щастинського районів, міст Лисичанська, Кремінної та в інших населених пунктів Луганщини.

Здебільшого ці робітники не є новачками й працюють уже другий рік. Окрім гідної зарплатні, мотивуючим фактором є забезпеченість персоналу гарячим харчуванням. 160 мешканців Луганської області, зокрема, працюють у ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Ця фірма-підрядник виконує роботи із реконструкції двох ділянок автомобільної дороги Н-26 «Старобільськ – Мілове» загальною протяжністю 70 кілометрів. Роботи проводяться на ділянках від Євсуга до Біловодська та від Біловодська до Мілового.

ТОВ «Автомагістраль-Південь» працевлаштувало 20 робітників. Нині компанія проводить поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут на ділянці між Лисичанськом та Бахмутом.

Генпідрядник ТОВ «Ростдорстрой», разом із іншими субпідрядниками, залучив до роботи 90 місцевих жителів. Вони задіяні на дорозі Н-21 Старобільськ – Луганськ – Хрустальний – Макіївка – Донецьк від Старобільська до Новоайдара, а також на інших об’єктах. Підприємством ТОВ «БК ЄВРОДОР» працевлаштовані 15 мешканців Луганщини. Нині ця фірма задіяна на дорозі Н-26 на ділянці протяжністю 8 кілометрів, що розпочинається за населеним пунктом Містки в сторону Старобільська.

Мешканці Луганщини залучені й до ремонту мостів та штучних споруд у рамках проекту «Велике будівництво». ТОВ "УКРБУД-ПРОЕКТ-РЕКОНСТРУКЦІЯ" працевлаштувало 15 жителів Лисичанська та навколишніх населених пунктів, які мають належний досвід роботи арматурниками, бетонниками, промисловими будівельниками. Наразі вони працюють  на трьох об’єктах на дорозі Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ. Йдеться про капітальний ремонт мосту через річку Біленька в Гірському, шляхопроводу через залізницю та мосту, й усі три об’єкта мають бути здані наприкінці червня – на початку липня цього року.

Іван ТЕРЕЩЕНКО

На знімках: Серед працівників, задіяних на об’єктах «Великого будівництва» в Луганській області, чимало місцевих жителів.

Фото прес-служби Служби автомобільних доріг у Луганській області.