Луганщина: Ремонтують одну з головних магістралей

На знімку: під час реконструкції дороги Н-26 Чугуїв - Мілове.

Набуває темпів масштабна реконструкція дороги Н-26 Чугуїв - Мілове (через Старобільськ). Це одна з головних транспортних магістралей області.

Минулого року, коли в регіоні стартувало "Велике будівництво", в області розпочали ремонти на 343 км доріг державного значення. У 2021 році реалізація програми триває.

Загалом у Луганській області планують оновити майже 250 км шляхів. Таким чином, упродовж двох років (2020 та 2021 рр.) капітальним та поточним середнім ремонтами охоплено 400 км, що становить третину доріг загального користування державного значення.

Нині активні роботи тривають у напрямку Старобільськ - Мілове, на двох відрізках автотраси Н-26 загальною протяжністю 70 км. Реконструкція охоплює ділянки від Євсуга до Біловодська та від Біловодська до Мілового. Генпідрядник - ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Невдовзі, з початком робіт на 35-кілометровій ділянці, що проходить через Старобільськ і Євсуг, до робіт долучатиметься ТОВ "Автомагістраль-Південь". Також на ділянці 8 км за населеним пунктом Містки у бік Старобільська задіяно ТОВ "БК ЄВРОДОР".

Надалі планується за міжнародні кошти провести ремонт на відрізку загальною протяжністю 7 км між Калмиківкою та Старобільськом.

У Службі автомобільних доріг у Луганській області також повідомили, що за підтримки "Укравтодору" планується відремонтувати два мости на трасі Чугуїв - Мілове: через річки Євсуг і Борова.

Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Фото Служби автомобільних доріг у Луганській області.