Луганщина: Область святкуватиме 30-річчя Незалежності України з власним символом

"До Дня Незалежності за координації Міністерства культури та інформаційної політики України для Луганської області була підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята, - повідомили у прес-службі ОДА. - Графічну візуалізацію комплексу образів реалізовано у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, які формуються із зображень, фотографій, символів та стають основою динамічної айдентики, що розквітає, як сама країна".

Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип із графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як-то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачено спрощену форму логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих емблем.

Так, Луганщина отримала квітку синього кольору із зображенням герба області на пелюстках (на знімку).

"Українці - сильна нація, нація борців за справедливість та гідність. 30-річчя нашої Незалежності - велике свято. І ми з нетерпінням на нього чекаємо, щоб продемонструвати усьому світу нашу єдність, а українцям - самобутність Луганщини. Тому закликаю всіх долучитися до святкування, використовуючи для презентації своїх громад саме луганську квітку. Покажемо, що ми - дружні, що нас багато, і нам є чим пишатися!" - зазначив голова облдержадміністрації Сергій Гайдай.

Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Фото з відкритих джерел.