Луганщина: У Кремінній і Сватовому проведуть фестиваль «Луганщина - це Україна!»

За інформацією організаторів, святкування у Кремінній відбуватимуться на березі річки Красної з 16.00 і включатимуть театралізований виступ Луганського обласного козачого кінного театру "За вільну Україну, за свій коханий край!", виставку декоративно-ужиткового мистецтва "Витоки", фестивальну концертну програму за участю аматорських колективів області "Вінок України виплітаю з талантів рідного краю". Тут діятимуть і розважальні локації.

Перший фестивальний день у Кремінній стане самобутнім поєднанням місцевих традицій, оскільки в липні, на Івана Купала, на річці Красній щороку проводились міські масові гуляння. Пізніше свято набуло статусу регіонального й перетворилось на обласний фестиваль гри та іграшки. Минулого року фестиваль не проводили через карантинні обмеження.

Очікується прибуття гостей із більш як 20 територіальних громад Луганської області.

Про організаційні питання обласного фестивалю йшлося на нараді у Кремінській міській раді під керівництвом заступниці голови обласної адміністрації Катерини Безгинської. До обговорення долучилися заступник кремінського міського голови Сергій Сафо, представники управління культури, національностей, релігій та туризму Луганської ОДА, Сєвєродонецької райдержадміністрації, Національної поліції, інші посадовці.

Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Фото з відкритих джерел.