Будівельні проекти на Луганщині: Які соціальні об'єкти побудують і відремонтують в 2021 році

Про це повідомляє Луганська ОВЦА, передає Depo.Донбас.

На реалізацію цих проєктів передбачено кошти платників податків України в обсязі 160,2 млн грн, у тому числі з Державного фонду регіонального розвитку – 133,2 млн грн, місцевих платників податків – 26,9 млн грн.

За підсумком щотижневого моніторингу, станом на 19 липня, з передбачених коштів профінансовано 83,7 млн грн, у тому числі з ДФРР – 66,5 млн грн, з місцевих бюджетів – 17,2 млн грн.

Загальна середня будівельна готовність складає: 54,1%.

Зокрема, згідно з проєктами реконструкції та капітального ремонту шкіл та дошкільних навчальних закладів, передбачається: виконати заміну віконних та дверних блоків, відремонтувати чи замінити покриття покрівлі, провести утеплення зовнішніх стін, горищ та фундаментів, модернізувати системи опалення, провести роботу з забезпечення доступності маломобільних груп населення, виконати доброустрій прилеглої території.

Завершення робіт у п’яти школах заплановано у поточному році, інші п’ять – у 2022 році.

Чотири спортивні об'єкти: спортивна школа "Садко", спортивний майданчик Попаснянської школи№ 21, Луганський обласний фізкультурний центр "Олімп", заплановано здати у поточному році, відновлення двох садків завершиться у 2021 році і один – у наступному.