У мережі показали, на що окупанти перетворили найстарішу шахту Луганщини (фото)

У мережі мешканці ОРДЛО показали, як нині виглядає затоплена та розграбована окупантами шахта імені Артема в окупованому Кипучому (раніше Артемівськ) Луганської області.

Про це повідомляє Depo.Донбас.

Як інформує видання, шахта, яку відкрито у 1913 році, нині закрита та затоплена. Роботи припинено у 2017 році, внутрішнє обладнання підприємства розкрадено.

«З початком війни з підприємства звільнили більшість працівників. Сьогодні підприємство доживає свої останні дні. Незважаючи на те, що з-під землі демонтовано устаткування, споруди наземного комплексу шахти залишаються в непоганому стані. Але вони нікому не потрібні, навряд чи коли-небудь нині занедбані приміщення будуть використовуватися за призначенням», ‒ йдеться у повідомленні.

У виданні зазначають, що Перевальський район є одним з найбільш депресивних в окупованій частині Луганщини. Більшість підприємств, у тому числі шахт, знищено окупантами. Одним з останніх припинив існування «Ремонтно-механічний завод» у Перевальську.

Також у виданні нагадали, що понад 17 тисяч шахтарів з тимчасово непідконтрольних Україні територій отримали російські паспорти та виїхали до РФ.