У СНУ ім. Даля відкрито Центр регіональної безпеки

Трибун

Промотувати стратегічний курс нашої держави, спрямований на європейську та євроатлантичну інтеграцію, є важливим завданням для органів влади. Адже, саме інформаційна кампанія на сьогодні є важливим інструментом у протидії фейковій «гібридній війні», від якої наша область потерпає найбільше.

Так, з цією метою на базі Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля 23 жовтня було відкрито Центр регіональної безпеки.

На відкритті Центру були присутні представники органів державної влади, громадських організацій, науковці, здобувачі освіти двох закладів СНУ ім. В. Даля та Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. Дідоренка.

З вітальним словом до учасників звернулася Вінета Кляйне, директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні. Вона зауважила, що відкриття подібного Центру матиме позитивний вплив на обізнаність населення щодо безпекової ситуації в регіоні, а також посилить координацію та комунікацію в напрямку популяризації курсу на північноатлантичну інтеграцію.

Вікторія Тютюнник, заступник начальника управління – начальник відділу зовнішніх зносин, промоції та інноваційного розвитку облдержадміністрації Депаратментом у цьому напрямі та побажала Центру регіональної безпеки розвитку й розширення діяльності. Наприклад, звернути увагу на такий напрям як кібербезпека, який наразі є перспективним для розвитку.

Під час заходу відбулося жваве обговорення можливих напрямів співпраці на майбутнє.