Ні цукрів, ні підсолоджувачів: на Луганщині запровадили нові норми харчування

UA: Cуспільне мовлення

За інформацією Держпродспоживслужби, 1 січня завершився перехідний період впровадження реформи шкільного харчування. Рекомендоване службою оновлене меню для шкільних їдалень містить сто шістдесят страв. У ньому обмежено кількість використання солі та цукру.

У їдальні КЗ "Сватівський ліцей №2" щодня пропонують нові страви, говорить медсестра Наталія Устінова, меню складають на чотири тижні та оновлюється воно щосезону. Учні молодших класів харчуються безплатно, для інших обід може обходитися у 20 гривень.

"Каша гречана, котлета хліб та чай, а для середньої та старшої ланки: салат з моркви, суп з бобовими, на вибір у нас картопляне пюре або каша гречана", - розповідає медична сестра Сватівського міського ліцею №2 Наталія Устінова.

За інформацією Держпродспоживслужби з 1 січня всі шкільні їдальні мають у меню зменшити кількість цукру, хліба та збільшити норму фруктів та молочних продуктів.

"Менший вміст солі повинен бути у стравах, менший вміст цукру, не повинно бути ні цукрів, ні підсолоджувачів, також дещо стало більше свіжих овочів, фруктів, салатів", - каже Наталія Устінова.

Деякі страви оновленого меню взяли із рецептів шеф-кухаря Євгена Клопотенка.

"Такі, наприклад стави як "Бігус з гречкою", "Запіканки сирні", страви із курячого м'яса, наприклад такі, як курячі нагетси, тушкована курка з овочами в сметанному або томатному соусі", - додає медична сестра.

На харчоблоці ліцею впроваджено вимоги системи безпечності харчування ХАСП. Для кухарів тут є власний вхід, ізольовані приміщення для зберігання овочів, комора для круп і борошна. Технологічні процеси розділено у часі, а для роботи із різними продуктами є окремі столи.

Їдальня розрахована на сімдесят учнів, а оскільки у ліцеї навчається чотириста вісімдесят дітей, то обідають групами із дотриманням карантинних норм.

"У нас є 6 груп для харчування. Це перші класи, другі, треті, четверті й, звичайно, середня ланка та старша ланка. Столи, як ви бачите, розташовані у нас на відстані півтора метра, за столиком - по 4 учні", - розповідає директорка Сватівського міського ліцею №2 Лариса Савенко.

За інформацією Сватівського міського відділу освіти нові норми харчування нині впроваджено у 13-тьох ліцеях та гімназіях Сватівської об'єднаної тергромади.