У місті Рубіжне ТОВ Голден Агро недоплачує в місцевий бюджет сотні тисяч гривень

По той бік діалогу

Про діяльність Юрія Анатолійовича та Анатолія Юрійовича Дєточек ми згадували у журналістському розслідуванні щодо нецільового використання та самовільного зайняття земельних ділянок у Луганській області. Досудове слідство триває.

Анатолій Юрійович є депутатом Білолуцької селищної ради, який очолює постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, планування територій, природокористування, комунальної власності та благоустрою. Кому як не депутату та ще й голові комісії з питань земельних відносин самозахоплювати та використовувати за нецільовим призначенням землі району.

Ми також повідомляли про те, що Анатолію Юрійовичу належить, за даними youcontrol.com.ua, ТОВ "ГОЛДЕН АГРО", це елеватор, який розташовано у місті Рубіжне. Буквально сьогодні стало відомо, що Рубіжанською прокуратурою 11 січня 2022 року за скоєння злочину, передбаченого статтею 197 Кримінального кодексу України з боку посадових осіб ТОВ Голден Агро , було порушено кримінальне провадження за самовільне зайняття земельної ділянки.

Згідно кадастрової відомості про земельну ділянку кадастровий № 4412500000:14:001:0004 ТОВ "ГОЛДЕН АГРО" належить тільки 0.3888 га для розміщення складських приміщень

У підприємства ТОВ "ГОЛДЕН АГРО" є ще земельна ділянка кадастровий № 4412500000:14:001:0870 площею 0.1918 га, яка надана в оренду виконавчим комітетом Рубіжанської міської ради для розміщення виробничої бази.

Однак, при будівництві будівель та споруд елеватора, ТОВ Голден Агро вийшло далеко за межі земельної ділянки, яка надана підприємству в оренду, внаслідок чого місцевий бюджет недоотримує сотні тисяч гривень щороку.

У разі підтвердження порушень земельного законодавства директора ТОВ Голден Агро буде притягнуто до кримінальної відповідальності та в судовому порядку буде вирішено питання щодо звільнення землі від незаконно побудованих споруд, а також відшкодовано матеріальні збитки які завдано державі.