Водій гуманітарної вантажівки, повернувся за кермо через день після контузії від обстрілу — Гайдай

UA: Cуспільне мовлення

У Луганській області водій гуманітарної вантажівки, який потрапив під мінометний обстріл та дістав контузію, через день повернувся до розвезення гуманітарної допомоги. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Через те, що російські військові потроху підходять до міст, вже почались вести обстріли трас. Був випадок, коли повертався міна прилетіла у кузов. Дякую богу що це був металева вантажівка. Водій залишився живим, його контузило", розповів Серій Гайдай.

За словами Сергій Гайдая, сьогодні водій сів за кермо та відвіз черговий гуманітарний вантаж.

Також Гайдай додав, що в області проблеми зі зв'язком, оскільки російські військові обстрілами знищили майже усі ретранслятори сотового зв'язку. Наразі зв'язок є лише у гуманітарних штабах та лікарнях де встановлені термінали Starlynk.

Що відомо Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання. Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде. У Сєвєродонецьку від постійних обстрілів російської армії пошкоджено більш ніж половина житлового фонду міста, третина вже непридатна для життя. 11 травня російські окупаційні війська 26 разів обстрілювали населені пункти Луганщини. Обстрілами зруйнували 24 будинки.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber