Жителям Сєвєродонецька привезли понад 60 тонн харчів

UA: Cуспільне мовлення

Понад 60 тонн харчових продуктів надано жителям Сєвєродонецька Червоним Хрестом. Це продовольчі набори загальною вагою 61 152 кг, що складає 3 600 пакунків жителям міста, які по цей час знаходяться в укриттях і підвалах своїх зруйнованих будинків. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Доставку наборів до міста забезпечила Сєвєродонецька міська військово-цивільна адміністрація. Водії трьох вантажівок і легкового автомобіля, ризикуючи життям, привезли продукти у місто", — зазначила голова Луганської організації Товариства Червоного Хреста України Ольга Кудаєва.

Гайдай додав, що гуманітарна допомога надається особам з інвалідністю, багатодітним сім’ям, одиноким людям похилого віку, пенсіонерам та іншим незахищеним категоріям населення волонтерами Сєвєродонецької міської організації Товариства Червоного Хреста України.

Що відомо 40 тонн води за добу розвезено жителям Луганщини, вся область перебуває без води та світла. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Через бойові дії на Луганщині знищені майже всі об'єкти критичної інфраструктури. В області відсутня електрика та водопостачання. Транспортування газу через ГВС "Сохранівка" та прикордонну компресорну станцію "Новопсков", що знаходяться на окупованій території Луганщини, з 07:00 11 травня 2022 року приймання газу до ГТС України у фізичній точці з’єднання "Сохранівка" здійснюватися не буде. У Сєвєродонецьку від постійних обстрілів російської армії пошкоджено більш ніж половина житлового фонду міста, третина вже непридатна для життя. 11 травня російські окупаційні війська 26 разів обстрілювали населені пункти Луганщини. Обстрілами зруйнували 24 будинки.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber