В перший тиждень червня на Волині викрили 28 порушень рибальства

У період з 31 травня по 7 червня Волинський рибоохоронний патруль задокументував 28 порушень природоохоронного законодавства. Так, склали 21 протокол за порушення Правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), чотири – за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП), один – за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП) та один – за продаж заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85-1 КУпАП). Крім того, оформили один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

«За даний період на порушників наклали 1 190 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 3 276 грн. Під час проведених рибоохоронних рейдів державні інспектори вилучили 7 кг водних біоресурсів, 8 од. заборонених знарядь лову та ще 4 од. – за актами безхазяйного майна. Попередили нанесення збитків рибному господарству на суму 1 853 грн»,– повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

5 червня до Волинського рибоохоронного патруля надійшло повідомлення від рибалки-любителя про порушення на оз. Ольблє, поблизу с. Грудки Камінь-Каширської ТГ Камінь-Каширського району Волинської області. Державні інспектори рибоохорони виїхали на вказане місце, де під час обстеження водного об’єкту виявлено безгосподарське майно. З водойми вилучили сітне знаряддя лову.

6 червня на «гарячу лінію» Волинського рибпатруля надійшло повідомлення від небайдужого рибалки про перевищення дозволених знарядь лову на Нововолинському водосховищі та на водоймі, поблизу с. Млинище Поромівської ТГ Володимир-Волинського району.

Державні інспектори рибоохорони спільно з працівниками поліції відділу поліцейської діяльності № 1 (смт Іваничі) Володимир-Волинського РВП ГУНП у Волинській області провели спільну рибоохоронну роботу на зазначених водоймах. Так, викрито 10 порушень Правил рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП. На громадян склали адмінпротоколи та наклали відповідні штрафні санкції.

Того ж дня в ході обстеження заплави р. Західний Буг, поблизу с. Мовники Литовезької ТГ Володимир-Волинського району виявили чотири сітні заборонені знаряддя лову. З сіток вилучили водні біоресурси: окунь – 8 екз., карась сріблястий – 11 екз., плітка – 6 екз., щука – 3 екз., які в живому стані повернули у водне середовище. Попередили збитків на суму 1 853 грн. Склали  відповідний безгосподарський акт.

Нагадуємо, з першого квітня розпочалася нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. До 10 червня включно нерест триватиме на озерах та водосховищах, до 30 червня на придаткових водоймах. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства, під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега за межами нерестовищ. З інтерактивною картою основних нерестовищ водних біоресурсів на водоймах Волині можна ознайомитися за посиланням.

The post В перший тиждень червня на Волині викрили 28 порушень рибальства appeared first on Волинь Online.