У селищі на Волині знайомилися з прекрасним світом мистецтва (Фото)

В світлиці будинку культури смт.Головне було організовано літературні читання з місцевими поетами. Про свою закоханість у рідну мову розповів слухачам односелець Ігор Сліпчук, який неодноразово друкувався в газеті «Наше життя», і поділився з ним своїми оригінальними віршами. Також власні поезії прочитали випускниці ліцею Олена Суліковська, яка зараз навчається в Чернівецькому університеті на факультеті журналістики, Ольга Маїло, Лариса Хацер, Лілія Згоранець. Також всіх учасників у форматі онлайн привітала заслужена вчителька України, поетеса Ніна Горик.

Присутні були захоплені її виставкою картин, з яких постає багатий, чарівний, неповторний світ рідної природи.

«Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» ( Ліна Костенко).Ми пірнаємо у прозу, але часто забуваємо про поезію. Поезія залишається загадкою, ваблячи своїх читачів. В чому ж секрет поетичних чарів? Поети, як чарівники – добрі чи злі, грають словами, а разом з тим – і нашими почуттями. Кожен шукає рядки до душі. Та де ж знайти такі рядки, які залишать слід у пам’яті, а слова вкриють шкіру мурашками? Навіть той, хто кричить: « – Не люблю віршів всіляких поетів!», мабуть, просто не читав шедеврів. Інакше обов’язково знайшов би собі поетів до душі.

«Родзинкою» свята була зустріч з професійною художницею Наталією Блонською з Любомля, яка розповіла про свій життєвий шлях, знайомила з мистецькими здобутками. Присутні були захоплені її виставкою картин, з яких постає багатий, чарівний, неповторний світ рідної природи. Цю красу несе Наталія Леонідівна через пейзажі, натюрморти, які живі, рухливі, осяяні сонцем.