У Луцьку невідомі пошкодили дерева на вулиці Гулака-Артемовського

7 червня до групи оперативного реагування департаменту муніципальної варти надійшло повідомлення громадян про навмисне пошкодження дерев на вулиці Гулака-Артемовського, 15. Навмисне, оскільки звернень до міської ради щодо надання дозволу на знесення чи обрізку цих дерев не надходило.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Сьогодні працівники муніципальної варти та відділу екології міської ради провели перевірку дотримання природоохоронного законодавства щодо пошкодження дерев в рядовій посадці за вищезазначеною адресою.

Перевірка встановила, що в рядовій посадці біля буд. 15 на вул. Гулака-Артемовського, орієнтовно 6-7 червня пошкодили два сироростучі дерева породи „ясен звичайний” діаметром (у корі) біля шийки кореня 67 см та 47 см до ступеня припинення росту – повністю зрізана кора навколо стовбурів дерев на висоту 1 м 20 см.

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1999 року № 559 (зі змінами згідно з постановою КМУ від 01.02.2012 № 111), додаток 1, розмір шкоди, заподіяної внаслідок пошкодження даних дерев до ступеня припинення росту становить відповідно 2800,00 грн та 4500,00 грн.

При опитуванні мешканців будинку № 15 на вул.Гулака -Артемовського встановити осіб чи осіб, які здійснили дане правопорушення не вдалося.

З метою встановлення правопорушників та притягнення їх до відповідальності направлено листи до Луцького районного управління поліції ГУ НП у Волинській області та Державної екологічної інспекції у Волинській області.

Закликають мешканців Луцької міської територіальної громади при виявленні протиправних дій щодо пошкодження зелених насаджень не бути байдужими, при можливості фіксувати такі випадки засобами фото чи відео фіксації та повідомляти департамент муніципальної варти Луцької міської ради, відділ екології чи передавати повідомлення до групи оперативного реагування 15-80 (цілодобово) для оперативного реагування та притягнення порушників до відповідальності.

The post У Луцьку невідомі пошкодили дерева на вулиці Гулака-Артемовського appeared first on Волинь Online.