У Володимир-Волинському ТМО відновили планові операції та госпіталізацію

Комунальне підприємство «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» відновлює планові операції і госпіталізацію. Відповідний дозвіл вже наданий нашій лікарні управлінням охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міськради.

Зазначимо, що планова госпіталізація була припинена у березні 2020 року у зв’язку із введенням карантину.

При чому екстрена госпіталізація до терапевтичного стаціонару з інфарктними ліжками здійснюється, як і під час карантину, цілодобово лікарями екстреної медичної допомоги до ТМО. А планова госпіталізація буде здійснюватись за направленням сімейного лікаря, кардіолога, ендокринолога, невропатолога та суміжних спеціалістів.

Перед госпіталізацією пацієнт повинен пройти профілактичний огляд, усі необхідні додаткові консультації профільних спеціалістів та інструментальні дослідження.

Для планової госпіталізації пацієнту необхідно мати:  документ, що засвідчує особу;  направлення на госпіталізацію;  медичні документи, які підтверджують результати досліджень, обстежень та раніше проведене лікування.

Отримати детальнішу інформацію щодо проведення планових операцій та госпіталізації можна за телефонами: реєстратура 3-41-03 (пн – пт з 8:00 до 15:30), приймальне відділення 3-56-01 (цілодобово).

The post У Володимир-Волинському ТМО відновили планові операції та госпіталізацію appeared first on Волинь Online.