Веломарафон Горохівського психоневрологічного інтернату оцінили і в Кабміні

У Всесвітній день велосипедистів чимала команда працівників і підопічних Горохівського психоневрологічного інтернату сіла на велосипеди. Світлини й відеосюжети з горохівського веломарафону швидко розлетілися соціальними мережами.

Багато працівників інтернату приїхали на веломарафон своїми роверами, ще 15 двоколісних подарував благодійний фонд «Берегиня».

Стартували на окраїні міста. Першою їхала директорка інтернату, Заслужена працівниця соціальної сфери України Юлія Ковальчук.

До слова, багато працівників інтернату приїхали на веломарафон своїми роверами, ще 15 двоколісних подарував благодійний фонд «Берегиня».

За те, щоб дорога була безпечною, професійно подбали працівники Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області. За задумом пані Юлії, у цьому марафоні не повинно бути переможців і переможених – лише гарний настрій, усмішки на обличчі та радість від спілкування.

Він так само чудово продовжився на подвір’ї інтернату. Біля каплиці святого Пантелеймона Юлія Ковальчук вручила підопічним нагороди – грамоти за участь у веломарафоні й сувеніри на згадку про нього.

Вболівальники підготували плакати: «З Горохова всі дороги нас ведуть до перемоги!», «Ура! Горохів – чемпіон!»