На Волині вітчим зірвав гнів на своєму 13-річному пасинку: синці були по всьому тілу

Підліток, який проживає з матір'ю та вітчимом у Володимир-Волинському районі, став жертвою домашнього насильства. Вітчим і мати вирішили "виховати" юнака, вдавшись до побоювань.

Про це повідомила Нацполіція Волинської області. Побитого 13-річного школяра помітив місцевий поліцейський офіцер громади кілька днів тому під час перевірки сім'ї, яка була на обліку.

Хлопчик весь був у синцях. Як виявилося, вітчим відхльостав його різками по всьому тілу. Причиною агресії чоловіка стала нібито крадіжка грошей, в якій запідозрили юнака. Дитині було нанесено не менше 20 ударів гілкою.

Від матері хлопчикові також дісталося. Однак не так сильно. Жінка відхльостала його кропивою. Відомості про побої поліція зареєструвала в ЄРДР за статтею 125 Кримінального кодексу України. Була проїдена медична експертиза.

У поліції зазначили, що умисне легке тілесне ушкодження карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року. Справу направлять до суду, який і прийме відповідне рішення.

Також повідомлялося, що в Скадовському районі до старості одного з сіл, прибіг дев'ятирічний хлопчик, який поскаржився на побої, які завдав йому його батько. "Батько" підтвердив, що вдарив свою дитину, який, за його словами, не послухався главу сімейства.

Також повідомлялося, що в Борисполі чоловік придумав історію про домашнє насильство для того, щоб безплатно доїхати додому на службовому авто, проте отримав лише постанову за свідомо неправдивий виклик. Про це повідомила Патрульна поліція Київської області на сторінці у Facebook.