Проїзд в автобусі маршрутом Луцьк-Клепачів здорожчав на 30 відсотків: чому так сталось

Власник автобусного маршруту Луцьк-Клепачів збільшив вартість проїзду на 30%. Жителі села вважають нову ціну необґрунтованою, – розповіла Суспільному пенсіонерка Любов Хоровко.

Суспільне зібрало позиції жителів села Клепачів, перевізника, який обслуговує маршрут та відділу транспорту Луцької міської ради.

Що кажуть жителі КлепачеваЖителька села Клепачів Любов Хоровко розповідає: раніше проїзд з Клепачева до майже центру Луцька коштував 17 гривень, нині вартість зросла до 25 в одну сторону. Щоб проїхати туди та повернутися жінці треба 50 гривень, а пенсія,— каже, — у неї лише дві тисячі гривень.

Протяжність маршруту "Луцьк-Клепачів" — 25 кілометрів. Цей автобус – єдине транспортне сполучення села з обласним центром. За селом ліс, інші автобуси сюди не заїжджають, – каже місцева жителька Тетяна Грицюк.

Нині Клепачів належить до Луцької тергромади. Місцева жителька Євгенія Каленюк, розповіла, аби не переплачувати за додаткові кілометри, жителі села зверталися до міської ради з проханням змінити маршрут автобуса. "Ми б хотіли, щоб автобус не їздив в Жидичин та Кульчин. Щоб суто Клепачів-Озерце-Луцьк, а то ми платимо за всю дорогу", – каже жінка

Що каже перевізникЗмінити маршрут, так, щоб він не заїжджав до Кульчина, не рентабельно, — каже перевізник Віктор Варшава. Пояснює: є пасажири, які возять у дитячий садок діток, вихователі, їм треба добиратися до Клепачева.

Віктор Варшава розповідає, що востаннє вартість проїзду підвищували 2018-го. З його слів, вдень рейс збитковий, бо ним користується в середньому п'ять пасажирів. Перекривають витрати за рахунок рейсів у час-пік зранку і ввечері.

За день водії автобусів, що їздять маршрутом "Луцьк-Клепачів" здійснюють вісім рейсів. Перший о 6:45 ранку, останній – о 21-ій годині. Водій В’ячеслав Брилюк каже, проїжджає п'ять сіл, спалює 50-60 літрів.

Як розв'язують проблему у міському відділі транспортуДоговір на перевезення з управлінням транспорту обласної адміністрації Віктор Варшава уклав 2016-го року. Торік у жовтні його продовжили до 2026-го. Зважаючи на реформу децентралізації Клепачів нині у Луцькій тергромаді, тому організація пасажирських перевезень у юрисдикції Луцької міської ради.

Начальник відділу транспорту Віктор Главічка розповів: оголошено тендер на приміський маршрут за номером 117 "Луцьк-Клепачів". Конкурс відбудеться 17-го серпня. Вартість проїду встановлюватиме перевізник, який виграє тендер.

Поки іншого перевізника на маршруті "Луцьк-Клепачів" немає, все більше місцевих жителів пересідають на власні авто або велосипеди.

Що відомо З обласного центру до дачних масивів у селі Гаразджа їздить один автобус. За день він встигає зробити вісім оборотних рейсів, на транзитних зупинках пасажирів не бере, сісти у нього можна лише на кінцевій зупинці. Автобуси сполученням Луцьк-Малий Окорськ не їздять з грудня минулого року. П’ятий місяць жителі трьох сіл Затурцівської тергромади - без транспортного сполучення з сусідніми селами і обласним центром. До дороги, де курсує найближчий автобус, люди ходять від чотирьох до семи кілометрів через поле. Жителі сіл Крижівка, Луків та Незвір Луцького району просять відновити автобусне сполучення з обласним центром і містом Рожище. Автобус тут не їздить майже рік.