На Волині за шаховою дошкою зійшлися майстри спорту та журналісти

20 липня 2021 року у місті Луцьк, що на Волині, відбулись змагання, присвячені Міжнародному дню шахів. Організатором змагань виступила «Волинська Шахова Федерація». В змаганнях взяли участь майстри спорту, кандидати в майстри спорту та журналісти медіагрупи «Патріот Донбасу».

Спонсори змагань: Артгалерея «Образ & Grabovetska», Волинська торгово-промислова палата, будівельна компанія «Дім фасадів». Суддя змагань – Олена Черняк (суддя національної категорії).

В нелегкій боротьбі перше місце здобув Неділько Василь з міста Луцьк (майстер спорту міжнародного класу). Друге місце посів Гудзьо Максим з міста Луцьк (кандидат в майстри спорту). Третє місце дісталось Мельнику Назару, також з міста Луцьк (перший дорослий розряд).

Серед юнаків перше місце здобув Слепчук Данило, місто Луцьк (бронзовий призер чемпіонату світу з шахів), а у віковій категорії 65+ перше місце здобув Мазій Анатолій, місто Луцьк.

Змагання відбувались за системою «Рапід» в сім турів.

Цікаву думку висловив президент «Волинської Шахової Федерації» Андрій Ковальчук:

«Популяризація шахів в Україні є одним з надважливих чинників розвитку логічного мислення серед українців».