Креативні бирки, запроваджені в одному із пологових будинків Волині, вже обговорює вся Україна

Як відомо, в акушерсько-гінекологічному відділенні Нововолинської центральної міськлікарні новонародженим нещодавно почали чіпляти бирки з незвичайним дизайном.

Бирочки стилізовані під етикетку для одягу. На них написані стандартні дані - ім'я дитини, зріст, вага, дата й час народження. Але крім цього там додали «склад» дитини - 50% мама, 50% тато. А також спеціальні символи, які використовуються на бирках для одягу - не прасувати, не вижимати, не вибілювати, заборонена хімчистка. Прати «виріб» можна при температурі 30 градусів.

«Як це мило, правда? Зроблено з любов'ю. Ми вдосконалюємося для вас!»,- йдеться в повідомленні закладу в Facebook.

Утім, новий дизайн бирок для новонароджених викликав як підтримку ідеї, так і обурення в соціальних мережах, наполягає УНІАН.

У коментарях до посту думки розділилися - частина користувачів соцмережі підтримала ідею з такими бирками, інші ж розкритикували їх.

Зокрема, голова секретаріату депутатського об'єднання «Захист прав дитини - пріоритет держави» Людмила Волинець зазначила, що не сприймає таке ставлення до народження людини.

«І де ж повага до дитини? Або до її батьків? Про які права дитини тут йдеться?», - написала вона.

У коментарях до посту думки розділилися - частина користувачів соцмережі підтримала ідею з такими бирками, інші ж розкритикували їх.

Ті, хто не згоден з таким креативом відзначали, що не всі діти народжуються в повних сім'ях, а також критикували невдале рішення асоціювати дитину з річчю. Тому радили в пологовому будинку використовувати краще нейтральні бирки.

«Жесть. Крім знаків - вони подумали про те, якій кількості жінок буде боляче читати ось це «50% тато», при тому, що тато давно зник далеко?», - пише Ольга Левченко.