На Волині у приміщенні сільради працював підпільний манікюрний салон (відео)

У селі Підгайці, що на Волині розгорівся скандал навколо ексголови сільської ради Георгія Штефанеса та його невістки, яка у приміщенні держустанови відкрила власний салон краси. Так, після корупційного скандалу, нападу на журналістку та відкритого кримінального провадження скандального чиновника Підгайцівської сільської ради Георгій Штефанеса звільнився із посади.

Разом з собою він забрав все майно, починаючи від розеток — закінчуючи унітазом, однак після цього виявилось, що у приміщенні сільради функціонував підпільний салон краси, власницею якого була невістка скандального посадовця - Наталія Штефанес, повідомляє "Конкурент".

Спершу Наталія орендувала приміщення за символічну суму (650 гривень), а потім й взагалі безкоштовно - договір оренди приміщення завершився у листопаді 2020 року, але манікюрний салон продовжував функціонувати - щонайменше до початку вересня 2021-го.

Відомо, що у кабінеті з окремим входом та санвузлом підприємиця надавала послуги з манікюру та педикюру. Проте, після звільнення тестя із посади, станом на 14 вересня діяльність салону у приміщенні Підгайцівської сільської ради припинили. Тепер це приміщення отримає одне із комунальних підприємств сільської ради.

Зокрема, зауважимо, що підприємиця також вже звільнила приміщення "салону", однак забрала з собою не лише меблі, а й розетки, ламінат, люстри та двері, оскільки ніби то весь ремонт був зроблений власним коштом.

Відео 12 канал.