Показали, як у Ковелі ремонтують чотири прибудинкових території

На умовах співфінансування ( 3,5 млн — державний бюджет, 4,5 млн бюджет громади) відремонтують вулицю Заводську ( від будинку №9 до перехрестя з вул.Тараса Боровця), інформує Ковельська міська рада.

Підрядні організації зараз працюють і на чотирьох прибудинкових територіях. Це - Незалежності 80 - Вербицького, 2, Смірнова, 14а, Володимира Кияна, 47, 49, 40 років Перемоги, 13.

За трьома першими адресами здійснюють заміну мереж, на вулиці 40 років Перемоги розпочали вкладати бруківку.

Практично завершені роботи у дворі на вул.Театральна, 28 - Мічуріна,4- Сагайдачного,6. Там облаштовані нові доріжки, тротуари, стоянки для автомобілів.

Люди просять, аби їм привезли землю для клумб.

«Люди просять, аби їм привезли землю для клумб. Ми пообіцяли це зробити, а вони уже самотужки займуться їх впорядкуванням. Дитячий майданчик тут теж ще плануємо встановит», - розповідає міський голова Ігор Чайка.

Незабаром мають розпочатись ремонт на ще одній прибудинковій території - Міцкевича, 3. У нинішньому році до переліку робіт також включено благоустрій тротуарів на вулиці Незалежності — в районі універмагу та стоматполіклініки, на відрізках від Олени Пчілки до Івасюка та від Шевченка до Пирогова.