На Волині з горе-матері стягнули понад 120 тисяч аліментів

Вісник & Ко

Державні виконавці Волині стягнули більше 120 тис. грн аліментів з мешканки Камінь-Каширського району.

Виконавче провадження про стягнення аліментів з матері на утримання малолітніх дітей перебувало на виконанні у Любешівському відділі державної виконавчої служби у Камінь-Каширському районі, – повідомляє Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Його відкрили відповідно до виконавчого листа Любешівського районного суду Волинської області від 2013 року.

Державний виконавець вніс відомості про матір – неплатницю аліментів до Єдиного реєстру боржників. Крім того, згідно з постановами для забезпечення вимог щодо сплати аліментів, до боржниці застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Йдеться про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю, у праві полювання.

Після застосування встановлених законом обмежень жінка сплатила частково заборгованість у сумі 96 072 грн і штраф на користь стягувача – 25 906 грн. Загальна сума сплачених коштів- 120 978 грн.

Зазначимо, що у 2021 році на виконанні у відділі ДВС Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Волинській області перебувало 362 рішення суду про стягнення аліментів на утримання дітей з матерів.