У Луцьку відбулася флешмоб-хода в підтримку хворих на ДЦП

Volyn.com.ua

Організатори прагнули показати, що фізична активність чи навіть елементарні прогулянки на свіжому повітрі, позитивно впливають на якість життя усіх, в тому числі і людей з діагнозом ДЦП та супутніми станами, повідомляється на сайті Луцької міської ради.

Бути видимими для людей з певними фізичними вадами - це життєво важлива річ, особливо за темної пори. Варто мати з собою такі браслети і цілком здоровим пішоходам.

Під час ходи проспектом Соборності її учасники розповсюджували інформаційні листівки «Що таке ДЦП» та світловідбиваючі браслети. Адже бути видимими для людей з певними фізичними вадами - це життєво важлива річ, особливо за темної пори. Варто мати з собою такі браслети і цілком здоровим пішоходам. Люди це розуміли, тому радо приймали «світлячки» з дитячих рук.

Просвітницький захід вдався ще й тому, що його проведенню посприяла сама погода. Був теплий сонячний день, що здавався ще привітнішим від щирих дитячих емоцій та посмішок їх батьків.

Варто зазначити, що напередодні ходи у місті проводились інформаційні заходи для учнів НВК №26. На одному з них учні 5-Д класу виготовили печиво-побажання для діток хворих на ДЦП та вручили їм особисто свої подарунки.

Довідково: Дитячий церебральний параліч (ДЦП) - термін для групи захворювань у дітей з порушенням роботи центральної нервової системи, при яких уражена рухова активність, порушений м’язовий тонус, координації рухів. Термін «церебральний» означає пов'язаний з роботою головного мозку. Відсутність або зниження рухової активності м’язів позначає слово «параліч».