У волинській школі оригінально відзначили День захисників і захисниць України (Фото, відео)

Volyn.com.ua

Кожного року 14 жовтня у навчальному закладі проходить конкурс «Джура». Як зазначила директорка школи Оксана Брик, на початку заходу учні кожного класу виголошували свій девіз і марширували.

– Це всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вона стартує з представлення команд, які потім борються за перемогу у спортивних змаганнях. Далі діти змагаються на рівні ОТГ, – розповіла Оксана Сергіївна.

Виголошувати власні гімни дуже весело, а змагання додають адреналіну та відволікають від важких занять.

Школярі кажуть, що такі заходи їм до вподоби, мовляв, виголошувати власні гімни дуже весело, а змагання додають адреналіну та відволікають від важких занять. Команду 11 класу цьогоріч очолював учень Михайло Мороз. За словами хлопця, керує групою не вперше. Вважає, що такі заходи важливі, бо підіймають серед молоді український дух.

За спортивну частину урочистостей відповідав вчитель фізкультури Володимир Кузьмич. Він каже, що боротьбу відкривали п'ятикласники.

– Конкурс цьогоріч мав проходити з більшим розмахом, але через пандемію довелося скоротити програму. Діти конкурували у бігу з перешкодами, а от перетягування канату довелося скасувати, – розповів вихователь.