У Ковелі згадували події двох революцій та вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за Україну, спільною молитвою

ПроКовель
У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи. Представники міської та районної влади, установ, організацій, духовенства, ветерани, військовослужбовці прийшли до стели на честь земляків - загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні.


Мешканці громади зібралися тут, аби віддати данину пам’яті і шани нашим співвітчизникам, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.


Міський голова Ігор Чайка, звертаючись до присутніх, наголосив: «Ми повинні пам’ятати, що гідність – це не лише право скористатися свободою, але й право взяти на себе відповідальність за розбудову держави. Схиляю голову перед кожним, хто заплатив свій особистий рахунок за наші права і свободи, за можливість стояти тут, хто був сміливим, був чесним і йшов до кінця, хто нині відстоює нашу незалежність».


Пам’ять про загиблих патріотів – захисників України вшанували хвилиною мовчання. Панахиду відслужили священники Православної Церкви України.


“Нас сколихнув і об’єднав Майдан. І саме ці події розбудили те, що дрімало всередині нас, і здавалось вже ніколи не прокинеться. Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для глибокого переосмислення суті людського буття”, - такими словами ведучі завершили урочисте зібрання у Ковелі, присвячене Дню Гідності та Свободи.


Потому лягли квіти квіти до стели на честь земляків - загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні і до пам’ятника борцям за волю України.