Учні двох луцьких шкіл повернулись до очного навчання

UA: Cуспільне мовлення

Дві луцькі школи з 22 листопада повернулися з дистанційного до очного навчання. Вакцинація працівників цих навчальних закладів сягнула 100%, — розповів Суспільному начальник управлінні освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.

Навчання відновили учні 5-11 класів у ЗОШ №2 та луцькому ліцеї №8, а також з дистанційного до очного навчання повернулися у міжшкільному навчально-виробничому комбінаті.

Зі слів Віталія Бондаря, ще одна школа Луцька, а саме ЗОШ № 12, вже другий тиждень працює очно.

"Загалом вакцинація працівників усіх інших навчальних закладів вище 98%, охоплення працівників двома дозами вакцини складає майже 90%", — каже Віталій Бондар. Додає: як тільки рівень вакцинації сягне 100%, або Волинь перейде до помаранчевого рівня епіднебезпеки – усі заклади загальної середньої освіти відновлять свою роботу в повноцінному режимі.

Що відомо З 00:00 години 8 листопада Волинь перейшла до "червоної" карантинної зони. Таке рішення ухвалила Державна комісія ТЕБ та НС. 22 вересня Міністерство охорони здоров'я запровадило обов'язкові щеплення від коронавірусу для працівників закладів освіти, працівників міністерств, органів влади та місцевих державних адміністрацій. З 8 листопада на Волині офіційно відсторонили від роботи 995 невакцинованих працівників освітніх закладів. Серед відсторонених – 348 працівників закладів дошкільної освіти та 647 працівників шкіл. Усього в області 38 150 освітян. У Нововолинську школярі 5-11 класів майже усіх навчальних закладів громади відновили очне навчання у школах з 11 листопада. Це ті заклади, у яких від COVID вакциновані 100% працівників