У Ковелі, в торговому центрі «АКЦЕНТ», пройшли арнізонні тактико-спеціальні навчання

ПроКовель


23 листопада 2021 року в торговому центрі «АКЦЕНТ» в м. Ковелі, відбулися гарнізонні тактико-спеціальні навчання з метою проведення розвідки пожежі, відпрацювання напрямку оперативних дій, прийомів та способів гасіння таких пожеж, проведення ефективної евакуації людей з торгових площ та приміщень, задля тренування чіткої та злагодженої роботи особового складу підрозділів ДСНС Ковельського району по ліквідації пожежі та злагодженої роботи служб міста щодо випадків подібних загорань.

За тактичним задумом навчань внаслідок необережного поводження з вогнем відвідувачів торгового центру, пожежа виникла в приміщенні залу кінотеатру на 4-му поверсі. При умовній пожежі на момент прибуття перших підрозділів пожежа пошириться на площу близько 100 м2. До місця пожежі також прибула швидка допомога, та служба 102.

Надзвичайники, які прибули на місце, оперативно провели розвідку, вжили заходи для локалізації і подальшої ліквідації пожежі, евакуювали умовних потерпілих. Під час навчань рятувальники провели детальне вивчення оперативно-тактичної характеристики об’єкта, особливостей зовнішнього протипожежного водопостачання та забезпечення пожежної безпеки.

Керівництво торгового центру зауважило, що подібні заходи з відпрацювання умовних пожеж та евакуації громадян необхідні, та ще раз нагадують про важливість дотримання правил пожежної безпеки у всіх сферах діяльності.


Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області