Частково обмежили рух: на Волині ремонтують 13 кілометрів дороги регіонального значення

UA: Cуспільне мовлення

На автодорозі Р-15, на ділянці Ковель-Селець дорожники вкладають асфальт. У зв’язку з ремонтними роботами рух транспорту цією ділянкою дороги частково обмежений та організований в реверсному режимі, — повідомляють у службі автодоріг Волині.

13 кілометрова ділянка автошляху Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград- Жовква сполучає населені пункти Ковель та Селець.

Ремонт тут стартував на початку листопада. На ділянці працює кілька бригад. Дорожники фрезерують зношене дорожнє покриття, посилюють основу обробленою цементом щебенево-піщаною сумішшю та влаштовують вирівнюючий шар асфальту. Уже заасфальтовано близько 7 км дороги.

Минулого року у межах Волині відремонтували 21 км цього автошляху від села Верба до межі з Львівською областю, а також на під’їзді та об’їзді Володимира-Волинського.

Довідково: Із майже 165 км загальної протяжності автошляху Р-15, Служба автомобільних доріг у Волинській області опікується відтинком завдовжки близько 88 км. У службі автомобільних доріг області провели тендер на капремонт ділянки Селець- Турійськ та розробляють проєктно-кошторисну документацію на відновлення дороги від Турійська до Верби.

Що відомо Всього ж на Волині у 2021 році буде відремонтовано понад 195 км доріг державного значення. На початку 2021 року на Волині планували реконструкцію 46 дорожніх об’єктів. На ремонти з Державного дорожнього фонду передбачили 676,41 мільйона гривень. Це дороги міжнародного, національного, регіонального та територіального значень.