Ковель отримає кредит від НЕФКО на облаштування сучасного вуличного освітлення

Шацький край

Проєкт рішення про затвердження Програми управління місцевим боргом бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022-2026 роки підтримала постійна депутатська комісія з питань планування, бюджету і фінансів.

Йдеться про запозичення від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), яке буде спрямоване на фінансування енергозберігаючого проєкту в теріторіальній громаді - «Капітальний ремонт мереж вуличного освітлення у місті Ковель Волинської області шляхом технічного переоснащення світильників на основі LED технологій».

Начальник фінансового управління Валентина Романчук зауважила, що уже надійшло рішення від НЕФКО, що організація Ковельській громаді надасть кредит у сумі 15 мільйонів 50 тисяч гривень.

Відсоткова ставка за користування кредитними коштами – 3% річних. Період, на який здійснюється запозичення – 5 років ( з урахуванням пільгового періоду 18 місяців від дати підписання кредитного договору).

Нагадаємо, що у Ковельській громаді наступного року планують на 120 вулицях облаштують сучасне LED-освітлення. Будуть замінені не лише лампи, а й опорні конструкцій. А також забезпечено диспетчеризацію процесу.
Джерело