Біля Центрального ринку у Луцьку запрацює комунальна платна парковка

UA: Cуспільне мовлення

З 12 травня біля Центрального ринку у Луцьку запрацює спецмайданчик для платного паркування, який облаштували ще до повномасштабного вторгнення, – повідомили в Луцькій міській раді.

Парковка на 150 місць розміщена на вулиці Глушець, 1.

Вартість однієї години паркування коштуватиме 10 гривень. Оплатити стоянку на спецмайданчику можна буде через платіжний термінал та за допомогою мобільного додатку "SmartLutsk".

Режим роботи паркувального майданчика щодня з 07:00 до 16:00 щодня, крім понеділка. В міській раді додали, що контроль за оплатою послуг паркування транспортних засобів покладено на департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

Що відомо На початку лютого поряд із Центральним ринком на вулиці Глушець, 1 комунальники встановили дорожні знаки про платну стоянку. З 8 липня 2021-го в обласному центрі Волині зросла вартість користування платними міськими стоянками з восьми до 10 гривень за годину. До кінця 2021 року КП "АвтоПаркСервіс" планувало організувати шість комунальних майданчиків для платного паркування автомобілів. Торік у грудні в Луцьку в бета-версії запустили роботу безплатного мобільного додатку "SmartLutsk". За допомогою застосунку на смартфоні водії мають можливість безготівково заплатити за місце на комунальній парковці.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.