За тиждень волонтерський центр у Луцьку відправив майже 12 тонн допомоги (фото)

Конкурент

За тиждень роботи, з 7 по 13 травня Луцький центральний пункт допомоги відправив 11,5 тонн допомоги у постраждалі регіони.

Про це йдеться на сторінці Центру у Фейсбуці.

Допомогу відправили зокрема до Харківської, Київської, Миколаївської областей, військових частин, особовий склад яких бере безпосередню участь у воєнних діях на сході України або обороняє звільнені території, і загонів територіальної оборони Волині.

«Складено 38 актів про відправлення вантажів. Надсилаємо продукти харчування, засоби гігієни, побутову хімію, літній чоловічий одяг, дитяче харчування і вироби медичного призначення, воду – це основні потреби, які є майже у кожному запиті, що надходять на адресу міської ради. Окрім цього, до нас звертаються про допомогу з ремонтно-будівельним інструментом, підручним матеріалом для прибирання завалів і розчищення тих територій, які зазнали нещадних бомбардувань ворога», – йдеться у дописі.

У Центрі отримали за цей період приблизно 80 тонн гуманітарної допомоги з-за кордону: Польщі, Великобританії, Норвегії, Німеччини. Громадяни цих країн надіслали у луцький Центральний пункт речі першої потреби.

«Жителі нашої та сусідніх громад також активно допомагають. Всім щиро дякуємо! Наші закордонні партнери знають, що їх допомога не «залежується» у нас, а відразу надсилається за зверненнями. Ми, своєю чергою, щодня отримуємо фото- та відеозвіти від військових, голів громад і окремих громадян про те, що наші вантажі доставлено. Ми продовжуємо працювати. Ми віримо у Збройні Сили України, народ України, у нашу єдність і робимо усе, щоб наблизити перемогу України», – йдеться у дописі.

[image=146407 align=center]

[image=146412 align=center]

[image=146413 align=center]

[image=146409 align=center]

[image=146410 align=center]

[image=146408 align=center]

[image=146406 align=center]

[image=146411 align=center]

Нагадаємо, що японська компанія Sopurika передала посольству України в Японії 3000 ліхтариків, які працюють на звичайній солі і воді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: