В Луцьку відбувся благодійний забіг на підтримку ЗС України

АрміяINFORM

Спортивне дійство відбулося у Центральному парку Лесі Українки обласного центру. Окрім мешканців Луцька в забігу, в режимі онлайн, взяли участь усі охочі з інших регіонів України обравши для себе зручний час та місце самостійно, а згодом повідомили про результат.

За умовами заходу учасники самі обирали дистанцію — від 1400 метрів до 14-ти кілометрів, без обмеження за віком чи статтю. Для цього необхідно було просто зареєструватися на сайті й обрати один із п’яти забігів, сплатити благодійний стартовий внесок, що піде на придбання військового обладнання для 14-тої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Як зазначив міський голова Луцька Ігор Поліщук, який ініціював збір коштів в такий спосіб, сьогодні наші захисники як ніколи потребують допомоги, тож для багатьох це чудова нагода підтримати Збройні Сили України, а заодно повернутися до активного, спортивного життя та укріпити свій дух.

- Для тих, хто надумає приєднатися до цієї благородної справи матиме таку можливість 22 травня. Саме цього дня, з 8.00 до 14.00 у режимі офлайн Благодійний забіг «Наближаємо перемогу» повториться на головній алеї Центрального парку, - наголосив міський голова.

Фото Луцької міської ради