У Львові знищили колію всередині ангарів на Сахарова (ФОТО)

У Львові не зберегли жодну колію всередину ангарів, які тепер слугують простором з закладами харчування в складі Lem Station. Про це пише ГО “Зручне

Заклад, Лев

Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net