У Львові знищили колію всередині ангарів на Сахарова (ФОТО)
У Львові не зберегли жодну колію всередину ангарів, які тепер слугують простором з закладами харчування в складі Lem Station. Про це пише ГО “Зручне
Заклад
,
Лев
Читати докладніше
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET