У лікарні швидкої допомоги Львова запрацює нове кардіохірургічне відділення (ВІДЕО)

У лікарні швидкої медичної допомоги Львова тривають масштабні ремонти декількох відділень. Зокрема, ремонтують кардіохірургічне відділення, яке планують відкрити за декілька тижнів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Як розповів керівник лікарні Олег Самчук, ремонт кардіохірургічного відділення розпочали близько року тому. Вже через 2-3 тижні плануємо його запустити.

«Також буде відділення трансплантології, яке плануємо відкрити протягом місяця. Минулого року ми зробили багато операцій з трансплантації від родинного донора та від посмертного. У зв’язку з цим з’явилась потреба в площі, яка повинна мати надчисті умови.

Крім цього, до кінця року ми плануємо оновити відділення терапії, кардіології та інфарктне відділення, які були у занедбаному стані. Вони всі будуть відповідати певним медичним стандартам. Там буде зроблений капітальний ремонт та встановлені комфортні ліжка для зручності перебування пацієнтів. Також зараз оновлюються операційні в урологічному та у хірургічному відділеннях»,- розповів гендиректор лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Також він зазначив, що загалом у лікарні є 40 об’єктів, де тривають ремонтні роботи. Це окрім того, що вже відкрито одне крило терапевтичного відділення та інфарктного відділень. Ще з минулого року триває облаштування паркомісць для медичних працівників та пацієнтів.

Олег Самчук додав, що за попередній рік лікарню стабілізували по обладнанню. «Ми зараз забезпечені відповідною кількістю обладнання, яке ми отримали за кошти міського бюджету, через ковідні програми та від благодійників. Але лікарня ще потребує сучасного обладнання. У лікарні близько 35 відділень, більшість з яких потребують модернізації. Адже медицина не стоїть на місці і стрімко розвивається, і ми повинні йти у ногу з часом. У зв’язку з цим, потреба в обладнанні буде рости», – зазначив Олег Самчук.