Статуя Ісуса Христа на найвищій точці Львівщини – зруйнована

На горі Пікуй, найвищій точці Львівщини, зруйнована статуя Ісуса Христа. Як пише LMN, жителі сіл Верхнє Гусне та Кривка на Турківщині повідомили у місцеву поліцію, що на горі Пікуй невідомі знищили 120-сантиметрову статую Ісуса Христа, яку люди встановили у 2017 році. 6 червня з місця, де була статуя, активісти почали прибирати сміття. Винесли велику кількість габаритного склопластику, на черзі – бетонні конструкції. Люди закликають усіх охочих допомогти прибрати на горі у межах Всеукраїнської акції «Очистимо Карпати разом».

Такий вигляд мала статуя

29 травня ми мали сходження на гору Пікуй, присвячене вшануванню річниці від смерті Івана Франка. Побачили, що на місці, де була статуя Ісуса, залишилася лише підставка. Тут немає 100-відсоткової впевненості, що статую знесли вандали. Вона не була досить міцною, тому могла просто не витримати навали снігу чи сильного вітру. Але, можливо, це й справа рук вандалів. Бо на горі колись стояв металевий хрест. То вони примудрилися його зігнути, – прокоментував староста села Кривка Михайло Повханич.

Нагадаємо, у 2017 році цю статую встановили «задля миру» до Дня Незалежності. Гора Пікуй, заввишки 1408 метрів над рівнем моря, розташована на межі Львівщини і Закарпаття, вважається найвищою точкою Львівщини.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.