У львівському «Форумі» облаштують центр вакцинації: як він працюватиме

У Львові планують відкрити ще два центри вакцинації: у ТРЦ «Форум» та у Центрі Довженка. Сьогодні, 8 червня, під час брифінгу у Львівській ОДА регіональний координатор з вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут детально розповів, як планують організувати роботу в ТРЦ «Форум».

Наскільки я знаю, на останньому поверсі виділили відповідний набір приміщень. Локація буде розділеною на зони: зона очікування, зона зустрічі з медичним працівником та реєстрація в інформаційній медичній електронній системі, далі – вакцинація та зона півгодинного очікування. Тобто, усі вимоги, які ставлять до пунктів вакцинації, зокрема центрів вакцинації, там будуть дотримані, – каже Олег Когут.

На цій локації працюватимуть 3 бригади. В основному там вакцинуватимуть людей, які зареєстровані на порталі «Дія» та окремі організовані колективи, які зареєструвалися на Гарячій лінії МОЗ.

Як додав Олег Когут, потоки людей, які йдуть на вакцинацію та до торгового центру, планують розмежувати.

Окрім того, географію центрів вакцинації розширять. Зараз, за словами Олега Когута, вирішують питання відкриття таких центрів у Дрогобичі, Трускавці, Стрию і Червонограді.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.