У Брюховичах біля відомої чебуречної будують готельний комплекс без дозволів (ФОТО)

Мова про будівництво на вулиці Курортній, 20 а, що у Брюховичах. Із фото видно: тут уже встигли звести 4 поверхи і навіть оформити право власності на незавершене будівництво, а от про дозволи на початок будівельних робіт «забули».

Відразу наголосимо: оформлення права власності дуже сумнівне і далі пояснимо чому.

По-перше, оформляла це право власності сумнозвісна Жирівська сільрада. А всі, хто має діло із дозвільними документами, знає: де сумнівні схеми чи процедури – це Жирівська сільрада.

По-друге, щодо процедури. Щоб оформити право власності на будь-яке незавершене будівництво, потрібна декларація про початок будівельних робіт. Її, звісно, нема. То як же реєстратор Жирівської сільради це зареєстрував? Будете здивовані – на підставі довідки БТІ. І тут теж дива дивні.

Пильні працівники БТІ 29 квітня 2021 року оглянули незавершене будівництво на Курортній у Брюховичах і розгледіли: «Після обстеження вищезазначеного об’єкта виявлено, що він складається з житлового будинку площею 132.8 кв. м та незавершеного будівництва будівель готельного комплексу з банкетним залом, готовністю 95% орієнтовною загальною площею 2 274 кв. м».

“Тобто оця будівля, що на фото, площею понад 2 тисячі квадратів готова на 95%? А тому, вважають у БТІ, можна давати власниці позитивний для неї висновок, з яким вона може йти оформляти право власності? Виявляється, так можна… Може, це якесь нове трактування законів України?  На жаль, поки що уряд ще не надав міській інспекції повноваження штрафувати таких несумлінних забудовників за межами Львова, але в межах Львівської ОТГ. Саме тому інспектори ДАБК вже звернулись у прокуратуру та ДАБІ України”, – йдеться у повідомленні.