Північна об’їзна дорога Львова: коли почнуть будівництво

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза у коментарі Galnet розповів про те, на якому етапі зараз підготовка до будівництва Північної об’їзної. Зокрема – про викуп земельних ділянок.

Ми викупили майже всі земельні ділянки: 42 із 52 необхідних. Є ще кілька й один будинок, які ми купимо, коли власники приїдуть з-за кордону та вступлять у права щодо спадщини, – зазначив Олег Береза.

Проєкт будівництва та тендерну документацію фахівці Служби розробили ще минулого року. Усе це передали в Укравтодор, оскільки саме вони ведуть переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Зараз ми працюємо з консультантами ЄБРР. Вони хотіли дослідити, наскільки цей проєкт є безпечним і відповідає європейським стандартам. Досліджували також те, наскільки хотіли люди, щоб цей проєкт реалізували тут. У контексті земельних та екологічних питань. Ми надали всю необхідну інформацію, на основі якої консультати мають провести ще деякі дослідження і тоді сформувати звіти. Лише після цього почнеться підготовка до тендерних процедур, – пояснив керівник Служби автомобільних доріг у Львівські області.

Суттєвих змін у проєкт будівництва Північної об’їзної Львова після досліджень консультантів ЄБРР, на думку Олега Берези, вносити не мали б.

Нагадаємо, Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Уряду 11 мільярдів гривень на будівництво північної об’їзної Львова. Це кредитні кошти, які необхідно повернути до 2035 року.

Детально про те, якою буде дорога – Galnet розповідав ТУТ.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.