У Львові розшукують 78-річного чоловіка, який не розмовляє та не чує (фото)

У Львові продовжують розшукувати 78-річного чоловіка.

Відомо, що Борис Бігун зник ще у вівторок, 8 червня. Про це інформує Пошуково-рятувальна волонтерська організація на сторінці в соціальних мережах.

Борис Бігун – 1943 року народження. 8 червня орієнтовно о 12 годині він вийшов з дому у Львові та загадково зник. Не виключено, що чоловік міг рухатися в напрямку села Лисиничі.

Зазначається, що зріст зниклого – середньостатистичний, також він лисий. Особливими прикметами є те, що чоловік не чує та не розмовляє. Якщо ви бачили людину, схожу за описом, просять телефонувати в поліцію (102) або ж на безкоштовно гарячу лінію за номером 0-800-310-911.

У “Суспільному” повідомляли, що у 2020 році на Львівщині оголосили в розшук 106 дітей. Загалом минулого року розшукували 524 людини.

Щодо поточного року, то кількість безвісти зниклих осіб зросла. Лише за 4 місяці 2021 року оголосили в розшук майже 500 людей. Більша частина зникнень пов’язана з фінансовими питаннями.

Нагадаємо, 7 червня, приблизно о 5-й годині ранку, вийшов з дому і зник 35-річний Дмитро Станкевич. Чоловік живе у Львові на вулиці Тракт-Глинянський. Зріст зниклого чоловіка 185 сантиметрів, а тілобудова – худорлява. Очі в Дмитра сіро-голубі, волосся – темно-русе, коротка стрижка.