На Дрогобиччині рятувальники надали доступ до квартир жінок, яким стало зле

Напередодні, 10 червня, о 11:03 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в Бориславі на вулиці В. Великого, 171 на восьмому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку не може самостійно відчинити двері квартири власниця 1949 року народження.

До місця події направили рятувальників 6-ої державної пожежно-рятувальної частини Борислава.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою бензоріза та лому-хулігана надано доступ працівникам поліції для потрапляння в квартиру, де знаходилась власниця, яка потребувала медичної допомоги, яку після огляду медичними працівниками було транспортовано до карети швидкої допомоги, – пишуть рятувальники.

До місця виклику залучили 7 працівників особового складу та 1 одиницю техніки.

У той самий день о 21:56 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в Трускавці на вулиці Стуса, 1 на четвертому поверсі дев’ятиповерхового житлового будинку зачинилась та не може самостійно відчинити двері квартири власниця 1941 року народження.

До місця події направили рятувальників 7-ої державної пожежно-рятувальної частини мscnf Трускавець.

Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою автодрабини надано доступ працівникам поліції для потрапляння в квартиру через балкон, в квартиру де знаходилась власниця, яка потребувала медичної допомоги та була госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство Трускавецьку міську лікарню, – додають у ГУ ДСНС.

До місця виклику залучили 4 людей особового складу та 1 одиницю техніки.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.