У Львові стартував фестиваль українського вина

Сьогодні, 11 червня, у Львові на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) розпочинається Ukrainian Wine Festival – перший в історії фестиваль українського вина. Найкращі винороби країни, українські експерти виноробства, власники фермерських господарств та професійні сомельє зібралися у Львові, аби кожен гість події зміг посмакувати вишуканим вином, смачною гастрономією та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.

фото: Роман БалукЗавантажити фото

До урочистого відкриття фестивалю долучився міський голова Львова Андрій Садовий. На заході відбулося нагородження переможців конкурсу «Краще українське вино 2021», в рамках якого професійне журі обирало найкращі біле, червоне, рожеве та ігристе вина. Опісля почесні гості мали нагоду спробувати відкрити пляшки вина способом сабраж.

Окрім того Андрій Садовий вручив нагрудний прапорець України почесній гості фестивалю вина Катерині Павленко (українській співачці, фольклористці, композиторці, солістці гурту Go_A) за те, що вона достойно представила нашу країну на цьогорічному конкурсі «Євробачення».

Нагадаємо, найкращі виробники вітчизняного вина та крафтові винороби зібралися разом на Ukrainian Wine Festival, аби довести, що вина, які створюються в Україні, далеко не гірші, а навіть і кращі, ніж європейські чи новосвітські вина, до яких всі звикли. Крім того, в рамках фестивалю проходитимуть різноманітні дегустації, які проведуть представники культових українських брендів. В свою чергу найкращі вітчизняні винороби долучились до конкурсу «Краще українське вино 2021», під час якого професійне журі обирало найкращі біле, червоне, рожеве та ігристе вина.

З програмою фестивалю можна ознайомитись нижче.

Детальніше про фестиваль на сторінці у Facebook та Instagram.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/culture/286165-u-lvovi-startuvav-pershyi-v-istorii-festyval-ukrainskoho-vyna

Запис У Львові стартував фестиваль українського вина спершу з'явиться на Про Захід.