У Львові стартував перший фестиваль українського вина

Про це повідомила пресслужба міської ради.

До урочистого відкриття фестивалю долучився міський голова Львова Андрій Садовий. На заході відбулося нагородження переможців конкурсу «Краще українське вино 2021», в рамках якого професійне журі обирало найкращі біле, червоне, рожеве та ігристе вина. Опісля почесні гості мали нагоду спробувати відкрити пляшки вина способом сабраж.

Окрім того Андрій Садовий вручив нагрудний прапорець України почесній гості фестивалю вина Катерині Павленко (українській співачці, фольклористці, композиторці, солістці гурту Go_A) за те, що вона достойно представила нашу країну на цьогорічному конкурсі «Євробачення».

Нагадаємо, найкращі виробники вітчизняного вина та крафтові винороби зібралися разом на Ukrainian Wine Festival, аби довести, що вина, які створюються в Україні, далеко не гірші, а навіть і кращі, ніж європейські чи новосвітські вина, до яких всі звикли. Крім того, в рамках фестивалю проходитимуть різноманітні дегустації, які проведуть представники культових українських брендів. В свою чергу найкращі вітчизняні винороби долучились до конкурсу «Краще українське вино 2021», під час якого професійне журі обирало найкращі біле, червоне, рожеве та ігристе вина.

З програмою фестивалю можна ознайомитись нижче.