У Львові розпочався фестиваль українського вина - черга на вхід на кількасот осіб

У п’ятницю, 11 червня, у Львові на території Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15) розпочався перший фестиваль українського вина. Про це повідомляє кореспондент “Вголосу”.

Разом із фестивалем вже увечері атмосферу винного дійства підігріли герої Євробачення від України (наша представниця у 64-у пісенному конкурсі в Нідерландах з піснею “Шум”) Go_A_band та солістка гурту Катерина Павленко (фіналістка Національного відбору 2020 з піснею “Соловей”).

На церемонії відкриття фестивалю, участь у якому беруть 28 виноробень, що представили 128 взірців вин, відбулося нагородження кращих українських вин за категоріями червоне сухе, біле сухе, рожеве сухе та найкраще ігристе вино. Варто сказати, що усі представлені на фестивалі вина – смачні та вишукані, журі конкурсу часто вагалися з наданням перевагу тому чи іншому виду вина, адже за стобальною системою різниця між оцінкою вин становила всього півбала. Тому окрім призових трьох місць у кожній із чотирьох категорій кілька десятків вин отримали золоті та срібні нагороди якості. Перелічувати їх немає потреби – краще скуштувати !

І вже у перший день фестивалю на вході у Палац Потоцьких вишикувалося сотні людей, які прагнули потрапити на фестиваль вина.

Черга увечері простягнулася від входу до палацу Потоцьких до вулиці Ференца Ліста.Організатори фестивалю на вході закликали дотримуватися соціальної дистанції та масковий режим, паралельно працювали відповідні служби. Перед входом на територію фестивалю чимало людей  дотримувалися маскового режиму, однак вже безпосередньо на фестивалі дегустація вина відбувалася на повну !

Фестиваль продовжує роботу 12 і 13 червня.