Громадська рада при Львівській ОДА підтримала гінекологів

Про це повідомила Громадська рада.

Зокрема, розглянули звернення колективу гінекологічного відділення КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня» щодо повернення в попередньо обумовлені та відповідно підготовлені умови праці в реконструйованому пологово-гінекологічному корпусі лікарні.

У відремонтованому корпусі замість гінекологічного відділення планується розміщення відділення реанімації новонароджених дітей.

Адміністрацією лікарні запропоновано подальше функціонування гінекологічного відділення на базі І-го хірургічного відділення, що на думку колективу унеможливлює надання необхідного рівня допомоги жінкам з гінекологічною патологією, оскільки в даних умовах немає можливості встановлення лапароскопічної стійки, гістероскопії, розмежування гнійних та чистих операційних, надання допомогти вагітним жінкам раннього терміну та відсутність маніпуляційної, процедурної, необхідної к-сті ліжок для хворих та належних умов для медичного персоналу.

Також колектив гінекологічного відділення побоюється, що після «переселення» може відбутися закриття чи скорочення персоналу.

На засіданні були присутні представники трудового колективу гінекологічного відділення, представник пологово-гінекологічного корпусу, адміністрації лікарні і представники департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Після тривалого обговорення, члени громадсько ради одноголосно підтримали трудовий колектив у бажанні зберегти гінекологічне відділення і вирішили:

· Забезпечити повноцінне функціонування гінекологічного відділення, як окремого структурного підрозділу КНП ЛОР "ЛОКЛ";

· Вжити заходів щодо налагодження діалогу між представниками адміністрації та працівниками гінекологічного відділення установи;

· Створити спільну комісію з числа депутатів, департаменту охорони здоров’я, представників профспілкових організацій, адміністрації лікарні та представників 5 трудових колективів за участі комісій Громадської ради, яка протягом 14 днів напрацює конструктивні рішення. Спільна Комісія буде створена на базі медичної ради цієї лікарні.