Львів'ян запрошують на пішу екскурсію маршрутом Альфреда Захарієвича

21 липня о 10:00 мешканців та гостей Львова запрошують на презентацію виставкової експозиції "Альфред Захарієвич (1871–1937) – чільний майстер залізобетонної архітектури Львова початку ХХ ст." та піший історико-архітектурний тур центральною частиною міста до кількох найвизначніших архітектурних об'єктів, проєктованих А. Захарієвичем. Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

Кураторську екскурсію виставкою та планований після неї тур проведе доцент УКУ, кандидат мистецтвознавства Ігор Жук – багатолітній дослідник творчості Захарієвича.

Альфред Владислав Кристіан Роберт Захарієвич – видатний майстер архітектури Львова першої третини минулого століття, 150-річчя з дня народження якого ми будемо відзначати у серпні цього року. Маловідомим фактом до сьогодні лишається роль цього блискучого архітектора як ініціатора впровадження в архітектурно-будівельну практику новітніх технологій та матеріалів – зокрема, залізобетонних конструкцій системи Франсуа Геннебіка. Саме цьому аспекту професійної діяльності Альфреда Захарієвича присвячена виставка, яка з 19 липня експонуватиметься на пл. Ринок.

Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова.

Нагадаємо, як доїхати і що відвідати у Бориславі.