Зі львівського компосту виготовлятимуть органічне добриво

Органічне добриво виготовлятимуть із харчових та садових відходів, які переробляються на станції компостування Зелене Місто» у Львові. Договір про співпрацю щодо цього підписали між ЛКП «Зелене місто» та українським виробником мінеральних добрив ТзОВ «РівТрейд» на початку липня. Наразі перші 22 тонни компосту ЛКП «Зелене Місто» вже передало підприємству. Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

Основне призначення добрива, у складі якого буде наш компост, – це запобігання деградації ґрунтів і підвищення мікробіологічної активності. Водночас продукт сприяє зменшенню втрати корисних елементів внаслідок вимивання, допомагає підвищити вміст органічної речовини та зробити ґрунт оптимальним середовищем для росту усіх сільськогосподарських культур, – прокоментував директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко.

Він також додав, що найбільша перевага добрива, виготовленого з компосту, – це органічна складова.

Саме завдяки органічним компонентам, земля відтворює свій гумусовий шар. Так, корисні бактерії, які знаходяться в ґрунті, активізують свою діяльність і вступають у симбіоз із рослинами. Ці мікроорганізми покращують структуру ґрунту, виділяють антибіотики проти хвороботворних бактерій, азотофіксуючі бактерії насичують ґрунт атмосферним азотом і покращується обмін речовинами, – зазначив директор підприємства.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.