За два дні пробігла 236 кілометрів: 64-річна львів’янка стала чемпіонкою України

64-річна львів’янка Ольга Стадник перемогла у змаганнях із 48-годинного бігу серед жінок. Про це повідомляють у Відділенні НОК України у Львівській області.

З 16 до 18 липня у Вінниці відбувся чемпіонат України з 12-, 24- та 48-годинного бігу. Блискучу перемогу у змаганнях жінок з 48-годинного бігу здобула 64-річна львів’янка Ольга Стадник, яка за цей час пробігла 236,063 кілометрів. Найближчу конкурентку, на 17 років молодшу Світлану Самаріну з Києва, львівська легкоатлетка випередила майже на 25 кілометрів, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 27 червня Ольга Стадник як представниця радіо FM Галичина перемогла у своїй віковій категорії (60-69 років) у Львівському півмарафоні від Молокії. Жінка пробігла 21 кілометр 97,5 метрів за 1 годину 47 хвилин. Детальніше про це читайте ТУТ.

До слова, у змаганнях чоловіків з 48-годинного бігу найкращий серед львів’ян Сергій Білий став сьомим (232,756 км), Валерій Шажко фінішував 14-м (155,413 км). Серед інших львів’ян: 6-е місце виборола Лариса Лабарткава у 24-годинному бігу (98,006 км) і 7-е місце здобув Михайло Брунець у 12-годинному бігу (109,300).

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.