Львівщина: відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Грати у футбол тут можна буде до пізньої ночі: для комфортних ігор тут не тільки спорудили огорожу, а й змонтували освітлення.

"Батьки часто хотіли б, аби діти проводили менше часу за гаджетами. Однак це можливо лише тоді, коли є якісна альтернатива цьому заняттю. Переконаний, що цей майданчик стане своєрідним магнітом для дітей, тут щоденно пануватимуть яскраві футбольні баталії. А тим паче тепер, у час літніх канікул", – зазначив на відкритті об'єкта перший заступник голови ОДА Андрій Годик.

Заступник начальника управління молоді та спорту ОДА Андрій Тур зауважує, що облаштування майданчика забезпечить створення належних умов для занять фізичною культурою та спортом учнів школи та жителів селища.

Будівництво розпочали торік у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. З обласного бюджету на цей об'єкт скерували 650 тисяч гривень, ще понад 1 мільйон 680 тисяч громада профінансувала самотужки.

Довідково. Цьогоріч у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини буде споруджено 13 майданчиків зі штучним покриттям та реконструйовано три стадіони.

Олена КОВАЛЬСЬКА.

Фото надано прес-службою ОДА.