На Марсовому полі у Львові демонтують зірку (ВІДЕО)

У мерії готують проект рішення виконавчого комітету про демонтаж зірки на Марсовому полі. Про це пише Depo.Львів з посиланням на пресслужбу Львівської міськради.

"Щодо демонтажу зірки на Марсовому полі, то ми звернулися в Інститут національної пам’яті і в Державну міжвідомчу комісію у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій, адже все, що робиться на військових цвинтарях, має бути з ними узгоджене. Від Інституту національної пам’яті ми вже отримали відповідь. Вони вважають, що це питання має вирішити міська громада. Тому ми готуємо відповідне рішення виконавчого комітету. Від Державної міжвідомчої комісії відповіді ще не отримали. Можливо, вона надійде найближчим часом. Якщо ні, то рішення про демонтаж прийме виконавчий комітет", –розповіла начальниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

За її словами, якщо буде прийняте рішення про демонтаж, то зірку з Марсового поля, швидш за все, перенесуть в музей "Територія терору".

Нагадаємо, який вигляд має Марсове поле у Львові 9 травня (ФОТО, ВІДЕО).